Про нас

Компанію Spraytec було засновано у 1991 році в Аргентині, у місті Розаріо. Дієго Пароді перейнявся ідеєю створити такий препарат, щоб поєднував у собі одразу декілька функцій в одній формулі з метою підвищити продуктивність вирощування сільськогосподарських культур.

З самого започаткування компанії Spraytec потяг до інновацій ніколи не згасав. Компанія постійно запускала нові концепції та створювала нові препарати, поєднуючи поживні речовини, засоби захисту рослин, та інші компоненти для поліпшення фітосанітарного стану рослин при досягненні максимальної зручності внесення, завдяки ексклюзивним формулам, змінюючи парадигми технологій внесення і зменшуючи норми виливу.

Компанія Spraytec взяла на себе зобов’язання перед аграріями покращити їхню продуктивність на ринках, де вона вже є присутньою, забезпечуючи найкращі фіто стимулятори. У нас також з’явилася чудова можливість перенести нашу технологію і на терена Австралії і взяти на себе аналогічні зобов’язання. Наша філософія полягає у отриманні найкращих агрономічних результатів при одночасному збереженні природніх ресурсів.

Такий революційний підхід отримав позитивний відгук у різних куточках по всьому світі. Компанія Spraytec запровадила свою технологію спочатку в Бразилії, потім в Аргентині, Парагваї, Болівії, Уругваї, США і відтепер вже і в Україні. Така географія покриває найбільші сільськогосподарські регіони у світі. У 2019 році наші інноваційні підходи досягли берегів Австралії.

Компанія Spraytec також розвивається і в інших напрямках, наприклад вирощування КРС на випасі, виробництво тари для хімічної та харчової промисловості, ветеринарія та провадить науково-дослідну діяльність.

Продукція компанії проходила тестування в університетах та незалежних науково-дослідних організаціях в усьому світі, де були отримані приголомшливі результати. Технічне вдосконалення кожного з препаратів є показовим на кожній культурі, а також має неабиякі переваги для аграріїв з точки зору прибутковості. Нашу технологію було успішно доведено на більш як 3,500 польових випробуваннях. Понад 250 мільйонів гектарів обробляється нашими препаратами в глобальному масштабі в різних частинах світу.