Icon Ensayos

ПРО НАС

ВХІД
Icon Ensayos

ДОСЛІДИВХІД

МІСІЯ

Misión

Підтримувати сталий розвиток сільськогосподарського виробництва через прозорі, чесні стосунки з партнерами, командну роботу, підприємництво, залучаючи до цього найсучасніші технології та високоякісні продукти.

ВІЗІЯ

Visión

Стати глобальною компанією, яка є цінним ресурсом для агровиробників, лідером в інноваціях і технології, а також провідним виробником високоякісної продукції.

ЦІННОСТІ

Valores

Spraytec був однією з перших компаній на ринку у забезпеченні рослин живленням. Особливий пріорітет завжди надавався розвитку новітніх технологій позакореневого живлення, а також передпосівної обробки насіння поживними речовинами. Компанія виробляє і продає добрива для позакореневого живлення, зроблені за спеціальною формулою, яка дозволяє зменшити втрати засобів захисту рослин під час внесення, з одночасним забезпеченням рослин поживними речовинами, а також дозволяє належним чином підтримувати фітосанітарний стан посівів і допомагати боротися з шкодочинними об’єктами під час усього періоду вегетації. В лінійці продуктів нараховується понад 30 різних багатофункціональних препаратів позакореневого застосування, призначених для різних культур та умов вирощування. Наша компаніє займає провідне місце на теренах Латинської Америки серед усіх виробників фітостимуляторів.